Biografia - Kierownictwo - Komenda Powiatowa Policji w Olkuszu

Biuletyn Informacji Publicznej

Biografia

inspektor Tomasz Zając

Komendant Powiatowy Policji w Olkuszu

Rok urodzenia: 1971

Jest absolwentem Uniwersytetu Łódzkiego Wydziału Prawa i Administracji oraz Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie. W 2007 roku ukończył studia podyplomowe na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie w zakresie Zarządzania Kapitałem Ludzkim.

W Policji służy od 1990 roku.  Zajmował stanowiska wykonawcze jak i kierownicze. Ukończył wiele kursów oraz szkoleń zawodowych.

W 1998 roku zajmował stanowisko Komendanta Komisariatu Kolejowego Policji w Trzebini. Rok później (1999) został mianowany na Komendanta Komisariatu Policji w Alwerni. Następnie w 2003 roku objął stanowisko Komendanta Komisariatu Policji w Trzebini, a od 2007 roku pełnił funkcję Komendanta Powiatowego Policji w Chrzanowie. Z dniem 29 listopada 2016 roku został powołany na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Olkuszu.

Inspektor Tomasz Zając wielokrotnie wyróżniany nagrodami państwowymi oraz resortowymi.  Otrzymał "Krzyż zasługi" oraz Brązowy Medal "Za Zasługi dla Obronnosci Kraju". W 2006 roku odznaczony Brązową Odznaką "Zasłużony Policjant"  a w 2015 Srebrnym Medalem  „Za Długoletnią Służbę”.

 

Metryczka

Data publikacji 02.12.2015
Data modyfikacji 08.12.2016
Podmiot udostępniający informację:
Komenda Powiatowa Policji w Olkuszu
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Katarzyna Matras
Osoba udostępniająca informację:
Katarzyna Matras Jednoosobowe stanowisko ds. prasowo - informacyjnych
Osoba modyfikująca informację:
Katarzyna Matras
do góry